Media o nas

Życie na Wyspach Owczych – wywiad z Sabiną Poulsen

życie codzienne na Wyspach Owczych Sabina Poulsen
Napisane przez Magdalena Pinkwart

Sabina Poulsen w kolejnej rozmowie w Radiu WNET opowiada, jak wygląda życie codzienne na Wyspach Owczych. Dużo owczych klimatów i farerskiej muzyki.

Jak wygląda życie na Wyspach Owczych? Opowiada w Radiu WNET Sabina Poulsen. Oto, co piszą o naszej autorce w zapowiedzi audycji: “Sabina Poulsen, która pochodzi z uroczego małego Odolanowa na Ziemi Wielkopolskiej jest wielką osobowością Wysp Owczych, co nam, jej rodakom sprawia i dumę i radość. Mieszka w Søldarfjørður i wychowuje dwójkę dzieci Mię i Beniamina. Z wykształcenia Sabina jest pedagogiem, zajmuje się rónież terapią za pomocą sztuki i prowadzi na Wyspach Owczych własny pensjonat.

Niezwykłymi historiami o Wyspach Owczych dzieli się m.in. na swoim fanpage’u na Facebooku: Wyspy Owcze FO i stronę  internetową www.owcze.com, gdzie wkrótce będzie można zakupić jej książkę i Sergiusza Pinkwarta „Wyspy Owcze. Z pierwszej ręki”.

Zapraszam Tomasz Wybranowski

Podcastu z rozmową z Sabiną można posłuchać tutaj:

O autorze

Magdalena Pinkwart

Dziennikarka, przewodniczka, miłośniczka krajów Północy. Redaktor naczelna magazynu podróżniczego Read&Fly Magazine i prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Turystycznych. Interesuje się kulturą i językiem farerskim, trzyma się za to z daleka od kuchni farerskiej.

Leave a Comment